• zadzwoń dziś 791-918-136 i umów się na darmową konsultację

REFERENCJE

CO LUDZIE MÓWIĄ O MNIE


Bardzo dobry trener Monika Staczyńska

Jurek nie jest dobrym trenerem ale jednym z najlepszych. Dlaczego? Kompleksowe podejście do treningu ( dieta, indywidualne podejście do ćwiczeń w zależności od oczekiwanych efektów),100 % uwaga trenera przy wykonywaniu ćwiczeń oraz fakt, że Jurek ciągle chce rozwijać swoje umiejętności (studia na fizjoterapii).
Szczerze polecam!

Andrzej Baranowski

Do Jurka trafiłem z polecenia i jestem bardzo zadowolony z treningów jakie mi przygotował. Jurek jest profesjonalistą, którego cechuje ogromna wiedza i dążenie do perfekcji.
Skupia się na najmniejszych detalach przy wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń na siłowni, motywuje osoby do bardzo ciężkiej i wytrwałej pracy, a to przekłada się na efekty w postaci zdrowej i wysportowanej sylwetki jaką można osiągnąć pod jego okiem.
Kładzie też nacisk na żywienie i suplementacje, które są również istotne w budowaniu i tworzeniu sylwetki oraz mają wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług Jurka.
Polecam!

Paweł Walka

Przez ostatni rok ćwiczyłem pod okiem trenera Jurka i jestem w pełni zadowolony z treningów. Ba! Z osoby dosyć sceptycznej wobec siłowni stałem się zdecydowanym fanem. Poniżej postaram się opisać, dlaczego z przyjemnością mogę polecić trenera Jurka.
Zacznijmy od początku. Jurek jest bardzo rozgarniętym i dobrze zorganizowanym trenerem, który poważnie traktuje swój fach. Nie ma mowy o spóźnieniach czy odwołanych treningach. Pełen profesjonalizm.
Po drugie Jurek ma niesamowitą wiedzę na temat ćwiczeń, odżywiania czy anatomii. Bezcenne! Czekam, aż pewnego dnia napisze książkę, gdyż materiału ma już chyba dużo. Ćwiczenia z Jurkiem nie należą może do najłatwiejszych, ale z pewnością przynoszą satysfakcję i efekty. Ja sam niemal ścinam już drzewa bez użycia siekiery! Ale na poważnie: nie ma mowy o nudzie. U Jurka każdy trening jest inny, a repertuar ćwiczeń imponujący. Dla osób, które sceptycznie podchodzą do ćwiczeń na siłowni to dodatkowa motywacja, ponieważ Jurek wplata w treningi elementy crossfitu czy innych sportów.
Obserwując inne treningi Jurka zauważyć można, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie, w zależności od postawionych celów. A jeśli już mowa o indywidualnym podejściu, to warto wspomnieć też o diecie, ponieważ oprócz samych planów treningowych Jurek opracowuje plany odżywiania. O dziwo wcale nie musi to oznaczać rezygnacji z ulubionych potraw! Plany są dostosowane do aktualnych celów i naszego gustu czy wskazań.
No i na koniec: czy chciałoby mi się pisać tak długą opinię, jeśli nie byłbym zadowolony z usług Jurka? Zdecydowanie nie!!! :)
Moje uszanowanie,

Piotr Tomsia

Trenujemy z Jurkiem od czterech miesięcy. Już po pierwszych dwóch cyklach treningowy zaczęliśmy zauważać pierwsze efekty ćwiczeń. Zawsze lubiliśmy ruch i aktywny tryb życia, ale dopiero dzięki profesjonalnemu planowi treningowemu oraz indywidualnie dobranej diecie nasze wysiłki zaczęły przekładać się na widoczną poprawę sylwetki.
Jurka cenimy za profesjonalizm, pasję i bardzo dobre merytoryczne przygotowanie do pracy jako trener personalny. Jurka wybrałam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Wystarczyło dostosować się do jego zaleceń, a z tygodnia na tydzień poprawiał się wygląd, no i oczywiście samopoczucie. Treningi z Jurkiem są bardzo efektywne (71kg tkanka tł. ok 33% - po 9 tygodniach 59kg tkanka tł. ok 20%).
Posiada ogromną wiedzę na temat anatomii, ćwiczeń, żywienia i suplementacji. Widać, że treningi to jego pasja. Jest świetnym nauczycielem, na treningach poświęca 100% swojej uwagi . Daje wycisk :), po każdym treningu czuć mięśnie. Ćwiczenia są zróżnicowane, dobrane indywidualnie do możliwości , dzięki temu nigdy nie miałam kontuzji . Zwraca ogromną uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Bardzo dobrze motywuje, pomimo moich słów "już nie mogę... nie mam siły..." jestem w stanie wykonać jeszcze wiele powtórzeń. Ćwicząc sama nie osiągnęłabym takich efektów. Z Jurkiem niemożliwe staje się możliwe;)
Polecam!

Edyta

Nie ma dwóch takich samych treningów, jest za to motywacja, plan działania, konsekwentne jego realizowanie i regularne sprawdzanie postępów. Trening i dieta są dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki danej dyscypliny i na bieżąco modyfikowane, gdy zajdzie taka potrzeba. Trening wykorzystany co do minuty, a efekty tylko motywują do dalszej pracy. Polecam.

Marta Bolechowska

Trenujemy z Jurkiem od czterech miesięcy. Już po pierwszych dwóch cyklach treningowy zaczęliśmy zauważać pierwsze efekty ćwiczeń. Zawsze lubiliśmy ruch i aktywny tryb życia, ale dopiero dzięki profesjonalnemu planowi treningowemu oraz indywidualnie dobranej diecie nasze wysiłki zaczęły przekładać się na widoczną poprawę sylwetki. Jurka cenimy za profesjonalizm, pasję i bardzo dobre merytoryczne przygotowanie do pracy jako trener personalny.

Marta i Arek

Trener, który odpowiednio zmotywuje cię do uzyskania celu! Świetnie prowadzi treningi, a dodatkowo ułożył idealną dla mnie dietę, dzięki której sprawnie zrzuciłam zbędne kilogramy (a nigdy nie głodowałam - ekstra). Polecam!

Agnieszka Mandelt

W stu procentach polecam! Trener, który profesjonalnie podchodzi do tego, co robi, wszystko dokładnie wyjaśnia, dba o to, by wykonywać ćwiczenia efektywnie, doskonale motywuje, a wszystko w super przyjemnej atmosferze.

Aneta Sadurska

Jurek podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Uwzględnił moje dolegliwości i opracował tak program treningowy aby nie obciążać stawów bez rezygnowania z intensywności ćwiczeń. Dietę także dostosował do moich okrojonych możliwości, dzięki czemu jest prosta w przygotowywaniu i skuteczna. Za każdym razem jak spotykam go na siłowni to pyta się jak mi idzie i doradza mi jak mam pytania. Szczerze polecam!! :)

Maciej Lorens

Bardzo polecam!! indywidualne podejscie i pełen profesjonalizm ze strony trenera, a to wszystko w prze miłej atmosferze.

Olga Filek

Zawsze byłem osobą aktywną fizycznie jednak bez konkretnego pomysłu na siebie. Teraz wiem, że do osiągnięcia założonego celu niezbędna jest wiedza i doświadczenie kogoś kto doskonale porusza się w temacie i ma w tym duże doświadczenie. Takim człowiekiem jest Jurek.
Rzetelnie, konsekwentnie i profesjonalnie prowadzi do celu. Swych podopiecznych traktuje „całościowo” tzn. oprócz planu treningowego, ustala dietę i suplementację, bierze pod uwagę szereg indywidualnych czynników. Po prawie 3 latach wspólnych treningów Jurek wciąż zaskakuje mnie ogromem swojej wiedzy na temat prawidłowej diety, metod treningu oraz zdrowego trybu życia. Bardzo cenię w nim to, że wciąż tę wiedzę poszerza i rozwija się co świadczy o jego profesjonalnym podejściu do swojej pracy i z całą pewnością jest z korzyścią dla trenujących pod jego okiem.
Jurek jest nie tylko skutecznym i cierpliwym trenerem ale również świetnym psychologiem co w mojej ocenie zdecydowanie wyróżnia go z tłumu prowadzących takie zajęcia. Wysoka kultura osobista i doskonałe poczucie humoru powodują, że trening przebiega w świetnej atmosferze. Polecam treningi z Jurkiem każdemu, dla kogo ważna jest jakość, a nie ilość godzin spędzonych na siłowni.
Pozwolę sobie jeszcze dodać ,że Jurek zmienia nie tylko podejście do aktywności fizycznej , która staje się Twoją pasją ,ale pomaga to wszystko w codziennym życiu. Wspólne treningi przełożyły się na systematyczność , wytrwałość w dążeniu do celu , większa ambicja , pewność siebie , pracowitość i przede wszystkim uśmiech na twarzy w każdym momencie życia. Za tym wszystkim kryje się tylko SUKCES i ja go osiągnąłem dzięki Jurkowi ! Dziękuję Ci Jureczku za wszystko !

Maciek

© 2015 Romanowski | Smiled by Exprism and Grafiweb

DO GÓRY