Posted on

Jakie są metody przedłużania włosów?

Podjęłaś decyzję, że chcesz poszerzyć zakres usług w swoim salonie fryzjerskim poprzez wprowadzenie do oferty przedłużanie włosów? Jeśli tak, to powinieneś zapoznać się z ofertą kursu przedłużania włosów w Poznaniu. Dzięki temu będziesz mogła dobrać metodę przedłużania włosów indywidualnie do potrzeb klientki.

Dlaczego kobiety decydują się na przedłużanie włosów?

Wg starego przysłowia „kobieta zmienną jest”, dlatego wiele pań zgodnie z tą sentencją lubi zmieniać swój image. Kobiety często nie mają cierpliwości do zapuszczania włosów – rosną bardzo powoli od 1 do 3 cm na miesiąc. Dlatego mamy idealne rozwiązanie! Włosy doczepiane – różnią się niewiele od naturalnych, jeśli są prawidłowo założone. Gdy decydujesz się na syntetyczne doczepy, to wiedz, że są dużo tańsze, lecz nie prezentują się dobrze (wyglądają wręcz tandetnie). Jedną z największych zalet przedłużanych włosów jest szeroka gama kolorystyczna i różnorodność w tworzeniu stylizacji. Wbrew powszechnym opiniom doczepy nie są proste jak druty. Można z nich tworzyć ciekawe fryzury.

Jakie są najpopularniejsze metody przedłużania włosów?

Gdy wybierzesz się na kurs przedłużania włosów w Poznaniu, to poznasz kilka sprawdzonych technik przedłużania włosów. Jedną z najpopularniejszych z nich jest mocowanie na zimno, które daje największą trwałość łączenia. Kolejną ciekawą metodą jest Micro Rings, czyli zacisk przy użyciu pierścieni (metoda ta jest polecana zwłaszcza początkującym fryzjerom, ponieważ jest łatwa i tania). Keratine System jest dobrym rozwiązaniem dla alergików (włosy łączone są na kreatynie). Hair Revolution zwana jest również techniką kanapkową. Jedną z najnowszych metod jest ultradźwiękowa. Ostatnią metodą jest Clip-on, czyli metoda wykorzystująca mikro- spinki, które można w dowolnej chwili zdejmować i ściągać.

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego salonu nową usługę, jaką jest przedłużanie włosów, to skorzystaj z kursu przedłużania włosów w Poznaniu. Dzięki temu możesz być pewna, że klientki wyjdą zadowolone.